• +420 777 880 305
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

NEWS

Náborový týden MMA Clubu

By Jiří Polzer | In Club NEWS | on Srpen 15, 2014

Akademie smíšených bojových umění MMA Club pořádá nábor nových členů. Můžete si na vlastní kůži vyzkoušet tréninky skupin MMA Basic (nováčci), MMA Striking, BJJ (Brazilian Jiu Jitsu pod vedením polského trenéra), wellness zónu a mnoho dalšího. PRVNÍ TRÉNINK JE ZDARMA!

NÁBOR PROBÍHÁ OD 15.9. – 21.9. 2014

Rozpis lekcí zde.

banner na FB

MMA Club řídí kvalifikovaní lektoři, kteří se řadí ke špičkám ve svých oborech. O tom svědčí především jejich výsledky. Mimo MMA lektorů a lektorů brazilského jiu jitsu jsou k dispozici i nutriční specialista, sportovní psycholog či sportovní masérka. Prostě vše na jednom místě a pod jednou střechou.

Prostory MMA Clubu jsou moderně vybaveny, tělocvična je opatřena tréninkovou klecí, vybavením značky MMA Stroops a pomůckami pro funkční trénink. Tělocvična je plně klimatizována. V zázemí je pro zájemce k dispozici i kompletní wellness zóna, kde se nachází finská sauna, parní lázeň, ledová lázeň nebo whirpool.

Přijďte si vyzkoušet, jak se trénuje nejvíce se rozvíjející sport na světě! Dejte stranou předsudky o „holých hlavách“ a „hospodských rváčích“. Možná zjistíte, že právě tento sport vám může pomoci na vaší životní cestě stát se nejen lepším a spokojeným sportovcem, který se věnuje jednomu z nejnáročnějších sportů vůbec, ale především lepším člověkem. Jak řekl znovuzakladatel olympijských her Pierre de Coubetrin: „Nejdůležitější v životě není zvítězit, ale bojovat. Hlavní není vyhrát, ale odvážně se bít.“

No Comments to "Náborový týden MMA Clubu"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *