• +420 777 880 305
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

NEWS

MMA Club úspěšný na XFN 11 a na finále mistrovství republiky!

By Jiří Polzer | In Club NEWS | on Červenec 2, 2018

S blížícím se začátkem prázdnin se naše sezóna dostává ke svému vyvrcholení a během posledního týdne jsme se zúčastnili dvou velice důležitých turnajů. Začněme popořadě…

28.6. se v O2 aréně konal doposud největší MMA turnaj v historii Česka a Slovenska. V hlavním zápase večera se utkal Karlos Vémola a Patrik Kincl. Zápas, který byl nejsledovanějším duelem posledních let. Vyprodaná O2 aréna otevřela své brány i nám. Dostali jsme nabídku na zápas s Davidem Velíškem. Ačkloliv se Vlasta Smutka nacházel pracovně v zahraničí, nebylo o čem uvažovat. O2 se neodmítá a možnost zápasit na takové akci není každý den. Začali jsme tedy třítýdenní náročnou přípravu a připravili se nejlíp, jak to jen šlo.

Zápas samotný poté byl velice vyrovnaný. Vlasta zezačátku skvěle držel gameplan, naházel si soupře pod sebe a soustavně bodoval. V závěru zápasu trochu odcházela fýza, ale bojovností jsme dokázali zápas ustát až do konce. Rozhodnutí rozhodčích v náš prospěch potom byla sladká odměna. Vlasta svůj zápas vyhrál na body po vyčerpávajícím výkonu.

O dva dny později, 30.6. se v Praze v Žlutých lázních konalo finále mistrovství republiky amatérské ligy MMA, kde jsme nakonec měli hned dvě želízka v ohni. První nastupoval do zápasu Michal Vodák do finále do -77kg. Soupeře jsme znali, jednou nás již porazil a věděli jsme, jak na něj. Michal překvapil skvělou aktivitou, obranou proti strhům a přesnými zásahy. Po dvou kolech jsme byli přesvědčeni, že stačí si třetí kolo pohlídat. Soupeři se povedl jeden strh až ve třetím kole. Přesto zněl verdikt rozhočích 3:0 pro soupeře. S výsledkem jsem osobně nesouhlasil a s Michalovým výkonem byl spokojen. Michal Vodk získal titul vicemistra republiky MMA pro sezónu 2017/2018.

K dalšímu finále nastoupil Jindra Krajča ve váze do -120kg. Zápas jsme vzali na poslední chvíli, protože se jeden z finalistů zranil a nemohl nastoupit. Jindra neměl natrénováno, takže taktika zněla jasně – nechat všechno v prvním kole a zkusit hrát vabank. Přestou jsme viděli tříkolovou bitvu, ve které tahal za kratší konec soupeř a odvezl si tak zaslouženou váhru 3:0 na body. Přesto Jindra ukázal bojovného ducha a titul vicemistra republiky mu právem náleží.

Do finále se bohužel nedostal Lukáš Jelínek, který doplatil na malý počet soupeřů ve své kategorii. Během celého roku nepoznal přemožitele a drží si rekord 5-0.

Další zápasníci – Daniel Boďa a Tomáš Kříž předváděli parádní výkony, které s každou ligou rostou. Do další sezóny nastoupíme připraveni.

Děkujeme našim partnerům za podporu

Jmenovitě:

Lucas Diesel 

Lord Stavby

Mamut Net

Pneuservis Hnilička

Pizzerie Silvio

Starobrno

No Comments to "MMA Club úspěšný na XFN 11 a na finále mistrovství republiky!"

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *