• +420 777 880 305
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

NEWS

Mirko Cro Cop hlásí návrat!

By Jiří Polzer | In MMA NEWS | on Květen 28, 2014

Zdá se, že tuhle větu jsme slyšeli již mnohokrát a myslím si, že ji ještě mnohokrát uslyšíme. Legendární zápasník K-1 a MMA Mirko „Cro Cop“ Filipovič (28-11-2) je prostě bojovník tělem i duší a co bojovníci dělají? Bojují! V 39 letech nemá chorvatský veterán organizací K-1, PRIDE nebo UFC stále dost a podstupuje stále nové a nové zkoušky, které jsou s přibývajícím věkem stále těžší a těžší.

cro-cop_k1_win

Tou další a jen několik hodin potvrzenou zkouškou bude jeho návrat k MMA zápasům po devítiměsíční pauze. Zatím posledním Cro Copovým zápasem je prohra na škrcení z listopadu loňského roku, kterou mu uštědřil ukrajinsko-ruský velezkušený zápasník Oleksiy Oliynyk (48-9-1). Mezitím si stihl ještě střihnout zápas na Glory 14 v Chorvatsku, kde prohrál s Remy Bonjaskym na body.

Přes prázdniny však nebude mít Filipovič čas na válendu u moře, ačkoliv jej má co by kamenem dohodil. V plánu je totiž jeho zápas na Glory 17 a v srpnu jej čeká skutečný oříšek v podobě MMA zápasu se Satoshi Ishiim (12-2-1). Pokud vám tohle jméno nic neříká, vězte, že Ishii je velice kvalitní zápasník – je držitelem zlaté olympijské medaile z Pekingu v judu, v MMA se utkal i s Fedorem Emelianenkem (se kterým KO v první kole), Jerome Le Bannerem, Timem Sylviou, Seanem McCorklem, Pedrem Rizzem nebo Jeffem Monsonem. Všechny zmíněné krom Emelianenka dokázal porazit.

Zápas mezi Cro Copem a Ishiim je naplánován na 21. srpna tohoto roku na akci Inoki Genome Federation a dá se očekávat velmi zajímavý zápas, který nejpravděpodobněji proběhne v těžké váze.

foto: mmamatrix.com, k-1.com

One Comment to "Mirko Cro Cop hlásí návrat!"

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *