• +420 777 880 305
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

NEWS

Informace k náborovému týdnu

By Jiří Polzer | In Club NEWS | on Srpen 27, 2014

Informace k náborovému týdnu

Jak jistě víte, naše akademie smíšených bojových umění MMA Club pořádá v týdnu od 15. do 21. září náborový týden, ve kterém si budete moci vyzkoušet celou škálu nejrůznějších lekcí. Pokud je pro vás MMA (mixed martial arts – ultimátní zápas) španělskou vesnicí, dovolte mi, abych vám trochu přiblížil, o co se vlastně jedná a jakým směrem se v MMA Clubu ubíráme.

Dříve, než vám popíšu, co to MMA vlastně je, bych vás chtěl požádat o jediné – dejte stranou předsudky a milné polopravdy, které vrhají na tento sport zbytečný stín. Domnívat se, že tento sport je pouze pro tvrdé chlapy a „vybité mozky“, je v dnešní době přežitým názorem z dob rádoby turnajů, které s těmi dnešními nemají téměř nic společného. Se základní úpolovou průpravou začínají již malé děti předškolního věku a potkat na trénincích zástupkyně něžného pohlaví není v dnešní době žádnou výjimkou. MMA je nejkomplexnější úpolový (bojový) sport na světě – je to desetiboj bojových umění a sportů. Využívají se zde nejrůznější techniky jak v postoji (box, thajský box…), tak i přenesení na zem pomocí strhů a v neposlední řadě je zde povolen i boj na zemi (grappling, BJJ, judo…).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

U nás v MMA Clubu se snažíme přiblížit tento nejvíce se rozvíjející sport na světě široké veřejnosti. Vyzkoušet si jej může opravdu každý – bez ohledu na věk, pohlaví, nebo fyzickou kondici. Naši lektoři jsou odborníci na slovo vzatí a mají bohaté trenérské zkušenosti. Hlavní trenér a zakladatel MMA Clubu, Mgr. Jiří Polzer, je absolventem fakulty sportovních studií a pedagogické fakulty v Brně. Trenérské činnosti se věnuje již řadu let a jeho svěřenci získali již mnoho úspěchů. Tím největším je i zisk titulu šampióna GCF v polotěžké váze. Prezenční i kombinované studium na sportovní fakultě jej vybavilo potřebnými a nepostradatelnými znalostmi pro trenérskou činnost. Je i držitelem certifikátu „Trenér MMA“ pod hlavičkou českého svazu MMA. Pedagogický a zodpovědný přístup kladoucí důraz na správné provedení a chronologii technik je u něj samozřejmostí.

Mgr. Artur Bartos je jedním z nejlepších zápasníků BJJ a grapplingu (zápas bez úderů, kde se využívají především páky a škrcení) v České republice ve své váhové kategorii. Je oporou MMA Clubu a jeho bohaté zkušenosti z polské školy brazilského jiu jitsu jsou nevídaným obohacením pro všechny zájemce o „boj na zemi“.

Martin Beránek je zkušeným trenérem fitness s velice bohatými zkušenostmi ze sportovní gymnastiky, Taekwon-Do a kickboxu. Ve všech těchto sportovních odvětvích získal titul mistra České republiky. MMA Club obohacuje o své zkušenosti z boje v postoji a o funkční trénink.

Dalšími členy týmu MMA Clubu jsou i sportovní masérka, nutriční poradce či sportovní psycholog, kteří jsou našim členům kdykoliv k dispozici.

ROZVRH NÁBOROVÉHO TÝDNE

V náborovém týdnu si budete moci vyzkoušet všechny lekce, které v MMA Clubu nabízíme. Dbáme na to, abychom ke všem tréninkovým jednotkám přistupovali zodpovědně a aby celý tréninkový proces měl co největší efektivitu. Proto máme v MMA Clubu lekce zaměřené na boj na zemi (BJJ a Grappling), na trénink technik MMA (MMA Advanced, MMA Basic), na zlepšení boje v postoji (MMA Striking) a v neposlední řadě na zlepšení fyzické kondice (kruhový trénink). Množství a různorodost lekcí nabízí možnost velice efektivního posunu v tréninku, čímž se MMA Club řadí mezi velmi málo klubů, které takovou možnost poskytují.

Pondělní  15. 9. 2014     19:30 – Lekce BJJ a Grappling – na této lekci se seznámíte s bojem na zemi. Budete mít možnost vyzkoušet si nepřeberné množství technik (páky, škrcení…), kterými můžete donutit soupeře se vzdát.

Úterý  16. 9. 2014         18:15 – Lekce MMA Advanced – jak již název napovídá, lekce je určena pro lehce pokročilé sportovce. Vyzkoušíte si pokročilejší techniky MMA, včetně boje v postoji, na zemi a takedowny (dostat soupeře na zem). Součástí lekce je i wellness zóna v ceně tréninku.

                                               19:30 – Lekce MMA Basic – tato lekce je určena pro úplné nováčky a začátečníky. Mohou ji navštívit i ženy nebo děti – tréninkovou jednotku přizpůsobíme všem. MMA Basic vás provede základními technikami MMA. Naučíte se správně padat, srážet, získáte základní znalosti boje v postoji i na zemi. Součástí této lekce není sparing („volný“ boj se soupeřem).

Středa  17. 9. 2014           19:30 – Lekce BJJ a Grappling

Čtvrtek  18. 9. 2014         18:15 – Lekce MMA Advanced

                                               19:30 – Lekce MMA Basic

 

Pátek  19. 9. 2014            18:30 – Lekce MMA Strikinglekce je zaměřená na správné provedení technik v postoji. Naučíte se správnou techniku úderů, kopů a kombinací, které se používají v thajském boxu, boxu a kickboxu.

                                               19:30 – Lekce Kruhový trénink kondiční lekce zaměřená na zvýšení fyzické kondice a posílení tělesného jádra. Pokud tuto lekci nenavštívíte, pak nevíte, co znamená být „na dně“.

Neděle  21. 9. 2014         17:00 – Lekce MMA Striking

                                               18:30 – Lekce Kruhový trénink

 IMG_0587

No Comments to "Informace k náborovému týdnu"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *